کتابچه طرحهای نیمه تمام و در دست اقدام شرکت تنظیم و تدوین شد
کتابچه طرحهای نیمه تمام و در دست اقدام شرکت تنظیم و تدوین شد
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری آب و فاضلاب مازندران از تنظیم و تدوین کتابچه طرحهای عمرانی نیمه تمام و در دست اقدام شرکت خبر داد.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب مازندران، عزیزالله بالویی با علام خبر بالا افزود: در این کتابچه طرحهای نیمه تمام و در دست اقدام، اولویت بندی شدند تا براساس آن نسبت به تکمیل و اتمام آن اقدام شود.

وی، با اشاره به معرفی طرحهای فاضلاب شهرهای ساری، بابل، نوشهر و چالوس به بانک های صادرات و ملی برای دریافت تسهیلات اظهار داشت: این طرحها برای برخورداری از تسهیلات ماده 56 قانون الحاق به میزان 4000 میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

وی، به أخذ مجوز ماده 56 طرح فاضلاب ساری در سالجاری اشاره و تصریح کرد: با توجه به اهمیت اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای ساحلی استان مجوز ماده 56 این طرح  به میزان 5000 میلیارد ریال جهت اجرای شبکه فاضلاب در این شهر صادر شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری آبفا مازندران، به راه اندازی آزمایشی سامانه جدید سیستم مدیریت اطلاعات (MIS) و آغاز ورود اطلاعات به صورت متمرکز و خودکار در آن اشاره و تصریح کرد: برنامه ریزی، امکان ارائه گزارش‌های تحلیلی و دقیق،  افزایش بهره‌وری، برنامه ریزی منابع سازمانی و نیز شناسایی نقاط ضعف و قوت از جمله مزایای این سیستم است.

بالویی، مبادله اصلاحیه موافقت نامه‌های تملک دارائیهای سرمایه‌ای، تدوین بودجه 1401 امور و ابلاغ آن به منظور عملیاتی نمودن اهداف پیش بینی شده در بودجه شرکت، آغاز فرایند ارزیابی مدیران‌ارشد وزارت نیرو و ابلاغ شاخصها به واحدهای مربوطه و جمع آوری مستندات، تعریف پروژه‌های ارتقای بهره وری با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و ارائه برنامه عملیاتی جهت تحقق رشد 8 درصدی اقتصادی شرکت در سال 1401 با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را بخشی از فعالیتهای معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت در نیمه‌ی اول امسال عنوان کرد.