به شایعات توجه نکنید
به شایعات توجه نکنید
شروین حاجی‌پور، خواننده‌ ترانه‌ «برای» پس از گذشت چند روز از آزادی‌اش، با انتشارِ ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود از مردم خواست تا به شایعات توجه نکنند.

به گزارش ندای تجن به نقل از ایسنا نوشت:‌ این خواننده‌یِ جوان در پیام ویدیویی کوتاهی خطاب به مردم اظهار کرد: «خیلی ممنونم از محبتی که در این مدت به من داشتید. واقعیتش آمدم چند نکته بگویم که شاید برای شما هم مسأله بوده است. یکی اینکه در این مدت که من نبودم برخی دوستان لطف داشتند و شروع به جمع‌آوری مبلغی برای قطعه‌ای که منتشر شد، کردند. واقعیتش هدف من از ساخت این قطعه قطعا کسب درآمد نبوده است. خیلی لطف داشتید ولی اگر دوست دارید کمکی از لحاظ مالی انجام دهید، می‌توانید به سازمان‌های خیریه داخل ایران مانند محک و امثالهم کمک کنید. من اینطوری خیلی خوشحال‌تر هستم و اگر هزینه‌ای هم جمع آوری شده من دوست دارم تا به سازمان‌های این چنینی اهدا شود.»

او در ادامه از مردم خواهش کرد تا به شایعات توجه نکنند و گفت: «دلیل اینکه این چند روز نبودم این بود که برخی نگرانی‌ها به‌وجود آمد که شاید من با سازمان‌های خارجی یا جریان خاصی خارج از ایران در ارتباط هستم و یا کار سفارشی بوده باشد که خوشبختانه این سوء‌تفاهم برطرف شد و مشخص شد که این کار را صرفا برای همدردی با مردمی که به شرایط جامعه نقد داشتند نوشتم و خواندم. مانند اکثر هنرمندانمان که واکنشی نشان دادند. به هر حال یک کار خیلی وایرال می‌شود و یک کار کمتر وایرال می‌شود و این، دستِ ما نیست. اگر دست ما بود، هنر با بقیه شغل‌ها و کارها متفاوت نبود.»

شروین حاجی‌پور در ادامه‌یِ این پیامِ ویدیویی اظهار کرد: «درباره خبرگزاری‌ها هم که با مدیر برنامه‌ام تماس می‌گیرند و درخواست مصاحبه دارند، چه داخل ایران و چه خارج از ایران باید بگویم که ما با هیچ جا مصاحبه نمی‌کنیم. امیدوارم درک کنید. من داخل ایران زندگی می‌کنم و دلم می‌خواهد همین‌جا بمانم و بخوانم و زندگی کنم و اگر هم حرفی می‌خواهم بزنم و نقدی داشته باشم دلم می‌خواهد همین‌جا این کار را انجام دهم.»

این خواننده در پایان خاطرنشان کرد: «خیلی دوست دارم در این برهه نگرشمان به همدیگر شبیه به یک خانواده باشد. به هر حال همه ما از یک خاک و خون هستیم و دوست دارم که مسوولان هم به‌خصوص در این شرایط با اشخاصی که شرایط مشابه با من را می‌گذارنند، رویکردشان شبیه به والد و فرزند باشد. همین. خیلی خیلی دوستتان دارم و مخلصیم.»