اجرای فاز 3 طرح آبرسانی به مجتمع خزرآباد ساری
اجرای فاز 3 طرح آبرسانی به مجتمع خزرآباد ساری
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا مازندران گفت: فاز 3 طرح آبرسانی به مجتمع خزرآباد ساری با بهره مندی 1880 خانوار 6 روستای آکند، سوته، دازمیرکنده، حمیدآباد، لله مرز، پنبه زارکتی در دست اجراست.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران ؛ مهندس حمید رضا خدابخش پور با اشاره به پیشرفت 75 درصدی طرح آبرسانی به مجتمع خزرآباد ساری اظهار داشت: این طرح آبرسانی با هدف افزایش ظرفیت تامین و توزیع آب و نیز افزایش فشار آب مشترکین روستاهای تحت پوشش مجتمع خزرآباد با تخصیص 300میلیارد ریال اعتبار شروع شده است.

وی افزود: تاکنون عملیات اجرایی شامل لوله گذاری خطوط انتقال به طول 10531 متر، اصلاح 671 متر خط انتقال ،احداث دو باب مخزن ذخیره به حجم 700 متر مکعب، نصب پمپ و شیرآلات ایستگاه پمپاژ ، همچنین احداث اتاقک دیزل و تابلو برق حمیدآباد و بازسازی و نوسازی سایت ایستگاه پمپاژ مرکزی و2000 متر لوله گذاری در سایز های مختلف برای روستاهای در مسیر با صرف 210 میلیارد ریال اعتبار اجراء شد.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا مازندران با اشاره به اقدامات در دست اجرای این طرح آبرسانی افزود:

ادامه لوله گذاری خط انتقال به طول 2000 متر، اصلاح خط انتقال، احداث حوضچه های ورودی و خروجی، نصب پمپ و الکتروموتور، و نیز ساخت و تکمیل مخازن، طرح برق و روشنایی از کارهای باقیمانده است که در حال حاضر با 90 میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست.