پیام عارف در پی حملات تروریستی در ایذه و اصفهان
پیام عارف در پی حملات تروریستی در ایذه و اصفهان
​محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی با اشاره به حادثه تروریستی در شهرهای ایذه و اصفهان و تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و مردم اصفهان و قوم نجیب و با اصالت بختیاری، ضمن هشدار به تحرکات جریان مرموزی که می خواهد مطالبات مردم را به سمت و سوی رفتارهای خشن سوق دهد، تاکید کرد: رویکرد نهادهای مدافع امنیت کشور به جای ایجاد محدودیت برای گروه های مرجع، باید پیشگیری از وقوع حوادث تروریستی باشد.

 به گزارش ندای تجن به نقل از جماران-متن پیام محمدرضا عارف بدین شرح است: وقوع حادثه تروریستی در شهرهای ایذه و اصفهان که منجر به شهادت جمعی از هموطنانمان شد نشان از این دارد جریان مرموزی می خواهد مطالبات مردم را که بعضا در قالب برخی تجمعات اعتراضی مطرح می شود به سمت و سوی انحرافی و رفتارهای خشن سوق دهد.

به همین دلیل می طلبد مردم فهیم ایران بویژه جوانان عزیز ضمن پیگیری مطالبات خود هوشیاری خود را در برابر این جریان مرموز و تحرکات ایذایی آنها حفظ کنند و نگذارند خشونت طلبان میدان دار شوند . 

امیدوارم رویکرد نهادهای مدافع امنیت کشور هم به جای محدویت برای گروه های مرجع پیشگیری از وقوع چنین حوادث تلخ باشد .

ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی اخیر و قوم نجیب و با اصالت بختیاری و مردم فهیم اصفهان از درگاه خداوند متعال برای مجروحان این حادثه شفای عاجل را مسالت دارم .

محمدرضا عارف