دهکده فرهنگی کتارای قطر میزبان صنایع دستی بوشهری‌ها
دهکده فرهنگی کتارای قطر میزبان صنایع دستی بوشهری‌ها

ندای تجن-به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر، اسماعیل سجادی‌منش گفت: هم‌زمان با برگزاری جام‌جهانی قطر ۲۰۲۲، صنعتگران هم استانی برای عرضه تولیدات خود در این کشور حضور پیدا می‌کنند. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر افزود: تولیدات عرضه شده در رشته‌های حصیربافی، عبابافی، صنایع‌دستی دریایی، گلیم و دیگر […]

ندای تجن-به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر، اسماعیل سجادی‌منش گفت: هم‌زمان با برگزاری جام‌جهانی قطر ۲۰۲۲، صنعتگران هم استانی برای عرضه تولیدات خود در این کشور حضور پیدا می‌کنند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر افزود: تولیدات عرضه شده در رشته‌های حصیربافی، عبابافی، صنایع‌دستی دریایی، گلیم و دیگر محصولات رشته‌های بومی خواهد بود که در دهکده فرهنگی کتارای قطر، در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

او ادامه داد: محصولات صنعتگران به این کشور انتقال داده شده که هنرمندان هم استانی در این رویداد بین‌المللی به‌عنوان سفیران فرهنگی استان بوشهر حضور خواهند داشت.

سجادی‌منش در پایان یادآور شد: نمایشگاه عرضه محصولات صنایع‌دستی هم‌زمان با روز افتتاحیه جام‌جهانی گشایش خواهد یافت و تا پایان این مسابقات فعال است.