بستر فعالیت سرمایه‌گذاران را باید در شهر ساری فراهم کنیم
بستر فعالیت سرمایه‌گذاران را باید در شهر ساری فراهم کنیم
مصطفی احمدی فولادی سرپرست شهرداری ساری سعی بر این داریم با تعامل سازنده اعضای شورای اسلامی شهر و حمایت کامل از سازمان سرمایه‌گذاری، فضای مطلوبی را برای فعالیت سرمایه‌گذاران خرد و کلان فراهم آوریم.

به گزارش ندای تجن به نقل از مدیریت ارتباطات شهرداری به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری، در بازدید مصطفی احمدی فولادی سرپرست شهرداری مرکز استان از سازمان سرمایه‌گذاری، مقوله جایگاه استراتژیک این سازمان در توسعه طرح‌های عمرانی و خدماتی موردبررسی قرار گرفت.

در این بازدید که با نشست صمیمی سرپرست شهرداری مرکز استان با رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی همراه بود، گزارشی مبسوط از سوی مهدی نجاتی جوارمی تشریح شد که با استقبال و رضایت مصطفی احمدی فولادی از عملکرد کارکنان این مجموعه مواجه شد.

سرپرست شهرداری مرکز مازندران بابیان اینکه برنامه‌های مدوّنی از سوی مدیریت شهری برای بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های سازمان سرمایه‌گذاری مدنظر قرار دارد، اظهار داشت: باوجود توان و پیگیری‌های مداوم مسئولان سازمان سرمایه‌گذاری، این امید راداریم باهم افزایی و انسجام بیش‌ازپیش مجموعه مدیریت شهری در این سازمان مهم، طرح‌های حوزه بازآفرینی شهری مورد واکاوی و اجرا قرار بگیرد تا از قابلیت‌های سرمایه‌گذاران در راستای پویایی شهر و تبدیل بافت‌های فرسوده به کارآمد نیز قدم‌های مؤثری برداشته شود.

سرپرست شهرداری مرکز استان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بخش عظیمی از بودجه شهرداری‌ها را مباحث ساختمانی و احداث اماکن با کاربری‌های مختلف تشکیل می‌دهد، استفاده از روش‌های تأمین مالی به‌غیراز صدور پروانه‌های ساختمانی می‌تواند به شهرداری ساری در عمران شهری، پروژه‌ها و خدمات‌رسانی به شهروندان کمک کند؛ ازاین‌رو ما سعی بر این داریم با تعامل سازنده اعضای شورای اسلامی شهر و حمایت کامل از سازمان سرمایه‌گذاری، فضای مطلوبی را برای فعالیت سرمایه‌گذاران خرد و کلان فراهم آوریم.

وی در پایان با تأکید بر تسریع درروند واگذاری طرح‌ها و بسته‌های مشارکتی به سرمایه‌گذاران، خاطرنشان کرد: سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی بازوی پرتوان تأمین مالی شهرداری ساری محسوب می‌شود و انتظار می‌رود در بحث مشارکت‌های مردمی نیز پاسخگوی افکار عمومی و شهروندان باشد.