راه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از مازندران می‌گذرد
راه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از مازندران می‌گذرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه این جشنواره از ۱۷ تا ۲۱ دی برگزار می‌شود، گفت: جشنواره منطقه‌ای تئاتر سکوی پرتاب گروه‌های نمایشی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان مهمترین رقابت تئاتری کشور است.به گزارش ندای تجن -۲۰۰ هنرمند کشور برای رسیدن به جشنواره بین المللی تئاتر فجر آثار خود را در مازندران روی صحنه خواهند برد.
جوادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بعد از برگزاری موفق جشنواره تئاتر استانی که ۲۰ گروه تئاتر در آن حضور داشتند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبانی جشنواره تئاتر منطقه‌ای را به مازندران واگذار کرد.

او افزود: جشنواره تئاتر منطقه‌ای در چهار استان کشور برگزار خواهد شد و مازندران یکی از این استان‌ها است.

جوادی ادامه داد: بیش از ۲۰۰ هنرمند از ۹ استان کشور ۱۸ نمایش تئاتری را روی صحنه خواهند برد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه این جشنواره از ۱۷ تا ۲۱ دی برگزار می‌شود، گفت: جشنواره منطقه‌ای تئاتر سکوی پرتاب گروه‌های نمایشی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان مهمترین رقابت تئاتری کشور است.

او افزود: اجرای این نمایش‌ها به سالن‌های مجهز نمایش نیاز دارد و اگرچه برخی سالن‌ها در استان مشکل دارند، اما این مشکلات تا زمان برگزاری جشنواره برطرف خواهند شد.

جوادی گفت: حضور بیش از ۲۰۰ هنرمند کشوری در مازندران و لزوم بهره مندی مازندرانی‌ها از این جشنواره کار برگزاری این رویداد را سخت می‌کند، اما همه در استان تلاش می‌کنند تا مازندران میزبان شایسته‌ای در جشنواره تئاتر منطقه‌ای باشد.