پیگیری برای صدور نخستین مجوز تاکسی گردشگری در رامسر
پیگیری برای صدور نخستین مجوز تاکسی گردشگری در رامسر
ریس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر گفت: صدور اولین مجوز تاکسی گردشگری در شهرستان رامسر در دست پیگیری است.

به‌ گزارش ندای تجن به نقل از روابط‌عمومی اداره میراث‌فرهنگی. گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، نادر سحرخیز در جلسه شورای ترافیک شهرستان رامسر که با موضوع گردشکری در محل فرمانداری این شهر برگذار شده بود؛ با بیان اینکه تاکسی گردشگری برای شهر نمونه رامسر با اهمیت است، گفت: همه ساله با امکانات آموزشی شرکت‌های گردشگری آموزش‌های لازم در برنامه این اداره قرار دارد و از رانندگان دعوت می‌شود به صورت رایگان در کلاس‌های فوق شرکت کنند.

ریس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رامسر افزود: حضور میلیونی گردشگران در شهر رامسر  نیازمند خدمات حرفه‌ای در حوزه گردشگری دارد.تاکسی‌های گردشگری یکی از خدمات مورد نیاز شهرستان است که علاوه بر آن به دلیل امنیت گردشگران برای این اداره و وزارتخانه گردشگری اهمیت ویژه ای دارد.

سحرخیز در ادامه گفت:متقاضی در زمینه ایجاد خدمات تاکسی گردشگری در رامسر وجود دارد و این اداره در حال پیگیری صدور اولین مجوز برای شهر نمونه گردشگری رامسر است.

او وجود فرودگاه و برنامه‌هایی که برای گسترش پروازهای داخلی و خارجی دلیل مهمی برای ایجاد اینگونه خدمات دانست و یادآور شد: اطمینان داریم اینگونه خدمات منجر به رضایت‌مندی گردشگران در سفر به شهر رامسر خواهد شد.