کاروان سلامت به روستای کرسام رفت
کاروان سلامت به روستای کرسام رفت
کاروان سلامت قرارگاه محرومیت‌زدایی پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا عازم روستای کرسام از توابع بخش چهاردانگه شهرستان ساری بود.


به گزارش ندای تجن – این‌بار مقصد کاروان سلامت قرارگاه محرومیت‌زدایی پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا، به همراه توزیع البسه گرم و همچنین واکسیناسیون پرندگان و ماکیان بومی، روستای کرسام از توابع بخش چهاردانگه شهرستان ساری بود.

 عادل الندانی، مسئول دهستان‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی پیشرفت و آبادانی، گفت:این کاروان سلامت با مشارکت گروه جهادی تخصصی پزشکی همت عالی در روستای کرسام برگزار شد.

الندانی ادامه داد: در این کاروان سلامت پزشکان و متخصصینی در حوزه‌های داخلی، قلب و عروق، پزشک خانواده، روانشناس و عمومی حضور داشتند.

مردم خونگرم و نجیب این روستا نیز همچون کاروان‌های سلامت گذشته که توسط این قرارگاه در نقاط مختلف برگزار شده بود هزینه‌ای بابت دارو پرداخت نکردند.

مسئول دهستان‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا در پایان از پزشکان جهادی، اهالی خونگرم روستای کرسام، ساطمان بسیج سازندگی، فرماندهی حوزه مقاومت بسیج حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) کیاسر، پایگاه‌ مقاومت بسیج و دهیاری و شورای اسلامی این روستا جهت همکاری در برنامه‌ریزی و اجرای این برنامه تقدیر و تشکر کرد.

در حاشیه برگزاری این برنامه، توزیع واکسن نیوکاسل طیور و ماکیان بومی با مشارکت اداره دامپزشکی شهرستان ساری و همچنین توزیع البسه‌ی گرم برای خانواده‌های کمتر برخوردار این روستا صورت پذیرفت.