تیرانداز ملی‌پوش رشته تپانچه مازندرانی مورد حمایت مالی قرار گرفت
تیرانداز ملی‌پوش رشته تپانچه مازندرانی مورد حمایت مالی قرار گرفت
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: دغدغه " هانیه رستمیان" تیراندار ملی پوش مازندرانی در رشته تپانچه با فراهم شدن حامی مالی و سرمایه‌گذار،مرتفع شد.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، عادل عالیشان گفت: در پی تحقق شعار حمایت از قهرمانان، با فراهم شدن خیر و حامی ورزشی، دغدغه‌های هانیه رستمیان قهرمان تیراندازی که اولین سهمیه المپیکی کشور را دریافت کرده است، رفع شد.

وی با اظهار این که حامی مالی این ورزشکار قهرمان ،خیر مهندس امین اکبرزاده مدیر شرکت زرنگین خوشه است ، ادامه داد: تفاهم نامه حمایت از این قهرمان ارزنده مازندرانی منعقد شد تا دغدغه‌های «هانیه رستمیان» برای شرکت در مسابقات مختلف ورزشی مرتفع شود.

عالیشان در این جلسه ضمن تقدیر از اقدام خیرخواهانه مهندس اکبرزاده، اظهار داشت: هانیه رستمیان بعنوان بانوی محجبه و افتخار آفرین، از افتخارات استان و کشور است.

وی افزود: از این که یک بانوی محجبه مازندرانی موفق شد اولین سهمیه المپیک را کسب کند باعث افتخار ماست.

وی با اشاره به اهمیت ورزش بانوان گفت : بحث ورزش بانوان از اهمیت بالایی برای اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران برخوردار است که عدم ورود حامیان مالی در حوزه بانوان از مشکلاتی است که بدنبال رفع آن هستیم.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران خواستار حمایت حامیان، سرمایه‌گذاران و خیرین ورزشی از ورزشکاران مازندرانی شد و بیان کرد: بحث حمایت از قهرمانان برای امنیت و آرامش خاطر ورزشکاران‌ است که ما بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که این قهرمانان ما راحت تر و با خاطر جمعی تمرینات خودشان را ادامه دهند.

عالیشان ضمن تقدیر از اقدام خیرخواهانه مهندس اکبرزاده، افزود: قطعا تبعات نهایی این حمایت‌ها افتخار آفرینی و به اهتزاز در آوردن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان در آوردگاه‌های مختلف ورزشی است.

وی ادامه داد: همه ما از مدال آوری و افتخار آفرینی ورزشکاران مازندرانی اشک شوق می ریزیم که در این راه نیازمند حمایت خیرین هستیم.

عالیشان با اشاره به اینکه، استان مازندران همواره مورد توجه بوده و سهم زیادی در مدال آوری دارد، بیان کرد: بیش از ۳۰ درصد مدال‌آوری در تیم‌های ملی سهم ورزشکاران مازندرانی است.

وی خاطرنشان کرد: حمایت و توجه به قهرمانان از برنامه های اصلی ما است و با جدیت پیگیر رفع دغدغه قهرمانان مازندرانی خواهیم بود.

هانیه رستمیان هم در این جلسه ضمن تقدیر از پیگیری‌های سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران، بیان داشت: مازندران استان قهرمان خیز است و رسیدگی به آن و رسیدگی به قهرمانان و ورزشکاران این استان کار بسیار دشواری است.

رستمیان افزود: خیلی خوشحالیم که مدیری در رأس ورزش استان قرار گرفته که پیگیر امورات و مشکلات ورزشکاران و قهرمانان است.

وی همچنین ضمن تقدیر از مهندس اکبرزاده بیان داشت: حمایت شما از ورزش بانوان قابل ستایش است و امیدوارم با موفقیت در برنامه ها و مسابقات پیش روی باعث افتخار ورزش استان و کشور باشم. مهندس اکبرزاده در این جلسه، حمایت از ورزش مازندران را یک وظیفه دانست و بیان کرد: با قهرمانی و درخشش ورزشکاران مازندرانی همه ما شاد و خوشحال خواهیم شد.

وی افزود: همین که مدال خوش رنگ قهرمانان مردم مازندران را شاد کند ما نیز خوشحال و خرسندیم.

این خیر ورزشی، ضمن تقدیر از پیگیری‌های سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران، افزود: هانیه به مانند دختر خودم است و برای موفقیت این قهرمان و موفقیت ورزش مازندران از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

در پایان این جلسه تفاهم نامه و قرارداد حمایت از هانیه رستمیان امضا شد و حمایت مهندس امین اکبرزاده مدیر شرکت زرنگین خوشه خودش به این قهرمان تقدیم شد.