نمایش « مطرب آقا » به فجر می‌رود
 نمایش « مطرب آقا » به فجر می‌رود
مطرب آقا » نوشته و کارگردانی مهیار هزار جریبی نمایشی است با موضوع کرامات امام رضا علیه السلام و زندگی نوازنده دوره گردی را نقل میکند که علاقه اش برای حضور در حرم امام هشتم بخاطر شغل او از سمت همه نادیده گرفته می شود تا اینکه پس از مرگ، پیکرش طی حوادثی به حرم می‌رسد..

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران نمایش صحنه ای مطرب آقا، از سری تولیدات این مرکز راهی جشنواره فجر می شود.

«مطرب آقا » نوشته و کارگردانی مهیار هزار جریبی نمایشی است با موضوع کرامات امام رضا علیه السلام و زندگی نوازنده دوره گردی را نقل میکند که علاقه اش برای حضور در حرم امام هشتم بخاطر شغل او از سمت همه نادیده گرفته می شود تا اینکه پس از مرگ، پیکرش طی حوادثی به حرم می‌رسد..

 گفتنی است سایر عوامل این نمایش بدین شرح می باشد:

سارا یزدانی، روشنک سه قلعگی، الهام ابراهیم پور، علی اکبر چهار دهی، رسول عبدی، علی اصغری، حمید رضا اقاجانی، ساغر هزارجریبی و مهیار هزارجریبی( بازیگر)، حسین فدایی حسین (طراح صحنه )،محمد ابراهیم نژاد، نیما ابراهیم نژاد و سینا ابراهیم نژاد( موسیقی)، حسین حسن پور و امیر حسین کرامتی( مدیر صحنه)، نیروانا هزارجریبی(طراح نور و نورپرداز)، فاطمه باقری (طراح و مجری گریم)، افسانه امیر سلیمانی و سمانه تقی پور( منشی صحنه).

شایان ذکر است که نمایش یاد شده از تولیدات حمایتی حوزه هنری مازندران بوده است که پایان همین هفته راهی جشنواره فجر خواهد شد.