دیدار معاون سیاسی امنیتی و سرپرست اداره‌کل با امامعلی حبیبی پیشکسوت کشتی
دیدار معاون سیاسی امنیتی و سرپرست اداره‌کل با امامعلی حبیبی پیشکسوت کشتی
سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران به همراهی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با «امامعلی حبیبی» اسطوره و پیشکسوت کشتی کشورمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، «عادل عالیشان» سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران به همراهی «دکتر سلگی» معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، انصار آری و یاسر ابراهیم زاده مسئول بازرسی و مسئول امور قهرمانان اداره‌کل و عرب رئیس اداره ورزش و جوانان بابل با حضور در منزل «امام علی حبیبی» پیشکسوت کشتی کشورمان با وی در نشستی صمیمی دیدار و گفتگو کردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در این دیدار، اظهار داشت: پیشکسوتان ورزش از سرمایه های جامعه ورزشی هستند و بر ما واجب است تا در همه حال کنار این عزیزان باشیم و قدردان چنین پیشکسوتانی باشیم که سال‌ها در عرصه ورزش کشور برای میهن عزیزمان افتخار آفرینی کرده‌اند.

سلگی با اشاره به اینکه، پیشکسوتان ورزشی سرمایه‌ای عظیم برای جامعه محسوب می شوند، افزود: مردم ما قدر قهرمانان و پهلوانان ورزشی خود را می‌دانند و به سرمایه‌های انسانی خود افتخار می کند.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای همه افتخار آفرینان ایران اسلامی، ورزش و نقش جایگاه آن را در سلامت جامعه غیر قابل انکار بر شمردند و با اشاره به خدمات ارزنده پهلوان حبیبی از خدمات اجتماعی، عمرانی و افتخارات ارزشمند ورزشی این مرد بزرگ به نیکی یاد کردند.

عالیشان با اشاره به این که الگوهای موفق و خوب می توانند مبنای رفتار صحیح جامعه باشند، افزود: بایدالگوسازی و الگوهای موفق را به جامعه بویژه جوانان معرفی کنیم.

امامعلی حبیبی ضمن خیرمقدم به مهمانان به بیان خاطراتی در مورد افتخارات و قهرمانی متعدد ورزشی که در کشتی حاصل شد پرداختند.

پهلوان حبیبی با بیان اینکه کار کردن در حوزه ورزش و جوانان در استان مازندران، افتخار است، افزود: خدمتگزاری به مردم و به ورزش و جوانان استان، یک اثر ماندگار است که با گذشت زمان هرگز فراموش نخواهد شد.

جهان پهلوانان امامعلی حبیبی در این دیدار از توجه معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان به ورزش مازندران و پیشکسوتان ورزشی قدردانی کرد و خواستار حمایت از استعدادهای جوان ورزشی شد.

پهلوان حبیبی در این نشست صمیمی درباره هر یک از مدال‌هایی که در مسابقات مختلف المپیک و جهانی و آسیایی برای کشورمان کسب نمودند مطالب و خاطراتی را مطرح نمودند.

در پایان این نشست نیز حاضرین برای سلامتی و طول عمر این قهرمان و پهلوان ارزنده کشتی کشورمان آرزوی موفقیت نمودند و از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با اهدا هدیه‌ای، از این پهلوان تجلیل شد.