با صدای آخرین خنیاگر موسیقی سنتی مازندران به پایان رسید
با صدای آخرین خنیاگر موسیقی سنتی مازندران به پایان رسید
سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با صدای محمدرضا اسحاقی آخرین خنیاگر موسیقی سنتی مازندران به پایان رسید.

به گزارش ندای تجن به نقل از ایسنا-حسین جوادی در آئین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با اشاره به برگزاری این جشنواره در مازندران، اظهار کرد: این جشنواره در روزهای جمعه ۲۸، شنبه ۲۹و یکشنبه ۳۰ بهمن ماه در ساری برگزار شد.

وی گفت: در جشنواره موسیقی فجر گروه‌های موسیقی طبق جدول زمان‌بندی اجرای صحنه‌ای، گروه موسیقی خونش به سرپرستی علی عباسی به خوانندگی سید مجتبی موسوی و علی عشیری، گروه موسیقی سوت تلار به خوانندگی اصغر معصومی، گروه موسیقی مازرونی حال به سرپرستی جلال محمدی به خوانندگی محمد علی طاهری و پرویز سیاهدشتی روز جمعه برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، افزود: گروه موسیقی اساره سو به سرپرستی کریم کمالی‌فر و خوانندگی میثم یاری، گروه موسیقی کوکری به سرپرستی و خوانندگی سید عباد محمدی، گروه موسیقی روجین به سرپرستی سیده نرگس محمدی و به خوانندگی میرکا محمدی و مهدی عسگری در روز شنبه ۲۹ بهمن برگزار شد.

جوادی خاطرنشان کرد: همچنین در مراسم اختتامیه با اجرای گروه‌های موسیقی اسفندیار، به سرپرستی حسن اسفندیار به خوانندگی محمد ملکی و گروه موسیقی “مشتاق” به سرپرستی و خوانندگی “محمدرضا اسحاقی” آخرین خنیاگر موسیقی سنتی مازندران امشب در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اجرا شد.