اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات از پانزدهم اسفند
اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات از پانزدهم اسفند
اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات از پانزدهم اسفند آغاز می شود.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی ؛ دکتر محمد حسن صبوری با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی برای خرید کالا، طرح ویژه بازرسی و نظارت از پانزدهم اسفند آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت.

او هدف از  برگزاری این طرح را کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تامین و توزیع اعلام و افزود: جلوگیری از تخلفات احتمالی با تدابیر پیشگیرانه و رسیدگی فوری به شکایات و گزارش های مردمی از دیگر موارد مد نظر از اجرای این طرح می باشد.

وی در ادامه اظهار داشت : نظارت بر بخش کالایی از جمله گوشت قرمز، گوشت مرغ، نان، برنج، شکر، روغن، پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، مواد شوینده ، لوازم  یدکی و … توسط بازرسان این اداره کل در سراسر استان پیگیری خواهد شد.

دکتر صبوری خاطر نشان ساخت: نظارت بر بخش های خدماتی از قبیل شهرک های مسافرتی و دفاتر فروش آنها ، حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، اماکن تفریحی و فرهنگی، سیاحتی و زیارتی ، رستوران های بین شهری و میادین میوه و تره بار از دیگر اهداف اجرای این طرح می باشد.

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان یادآور شد: شهروندان عزیز مازندرانی می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور ، احتکار، تقلب و … موارد را به تلفن 124 و یا سامانه  www.124.ir اعلام نمایند.