تدارک ۲۹۰ ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت نیمه‌شعبان و هفته مهدویت در مازندران
تدارک ۲۹۰ ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت نیمه‌شعبان و هفته مهدویت در مازندران
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، از تدارک ۲۹۰ ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت هفته مهدویت در مازندران خبر داد و گفت: همزمان با عید نیمه شعبان اجتماع بزرگ منتظران در برخی شهرهای استان برپا خواهد شد.

به گزارش ندای تجن -روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه هماهنگی ستاد مهدویت مازندران که با حضور مدیران دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی و مشارکت و بیناری فرمانداران برگزار شد، خاطرنشان کرد: نشاط مهدوی بخش مهم و اثربخش برنامه‌های فرهنگی در دیار علویان است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به تلاش معاندان برای ایجاد دوقطبی شادابی و یأس آفرینی در جامعه، خاطرنشان کرد: ایجاد شادابی و نشاط در جامعه از سیاست‌های محوری دولت سیزدهم است.

وی از تدارک ۲۹۰ ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت هفته مهدویت در مازندران خبر داد و افزود: همزمان با عید خجسته نیمه شعبان اجتماع بزرگ منتظران در شهرهای ساری و قائمشهر برپا خواهد شد.

سلگی لزوم تقویت گرایش به معنویت را ضروری دانست و یادآور شد: ترویج شعائر دینی از جلوه‌های تابناک نظام اسلامی است.

در این جلسه تنی چند از فرمانداران به صورت وبیناری و نیز مسئولان دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی حاضر در جلسه، برنامه‌های فرهنگی تدارک دیده شده به مناسبت نیمه شعبان در شهرستان‌های استان را ارائه کردند.