ویژه برنامه پیک انتظار در مازندران برگزار می‌شود
ویژه برنامه پیک انتظار در مازندران برگزار می‌شود
مدیرکل کانون پرورش فکری گفت: هم‎زمان با مناسبت‌های شعبان، ویژه برنامه پیک انتظار در مازندران برگزار می شود.

به گزارش ندای تجن_حامد فاضلی کبریا با اعلام این خبر افزود: به مناسبت اعیاد شعبانیه و به منظور ترویج فرهنگ مهدویت وگرامی‌داشت اعیاد و مناسبت‌های ماه شعبان، از سوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، این اداره کل به عنوان مسؤول کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامی داشت مناسبت های شعبان تعیین شد.
مدیرکل کانون مازندران اظهار داشت: بر این اساس این اداره کل با همراهی سایر دستگاه ها با برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی از جمله نمایش عروسکی، مسابقه، جنگ شادی، اجرای سرود گروهی و … در قالب تریلی نمایشی با عنوان ” پیک انتظار” به اجرای ویژه برنامه‌های متنوع برای کودکان، نوجوانان و خانواده ها می‌پردازد.
فاضلی افزود: این برنامه از 14 تا 17 اسفند 1401 در شهرهای: تنکابن، چالوس، آمل، بابل، پل سفید، ساری و بهشهر صورت می‌پذیرد.
این مسؤول فرهنگی با تاکید بر اینکه هم‎زمان با اجرای این طرح، سایر مراکز فرهنگی هنری کانون مازندران با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری و ادبی در این ایام فعالیت دارند، به هدف این طرح اشاره داشت و اضافه کرد: ترویج فرهنگ مهدویت، آشنایی کودکان و نوجوانان با فرهنگ انتظار و اخلاق مهدوی و ایجاد فضای نشاط و شادی در جامعه مورد توجه این کمیته است.
عضویت کمیته کودک و نوجوان مناسبت‌های شعبان را کانون پرورش فکری، استانداری مازندران، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات، سپاه کربلای مازندران، بسیج دانش آموزی، صدا و سیما، نیروی انتظامی، حوزه هنری، شهرداری‌های استان و حوزه هنری تشکیل داده اند.

  • منبع خبر : دریافتی