پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی‌و حرفه‌ای مازندران به مناسبت میلاد امام زمان (ع)
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی‌و حرفه‌ای مازندران به مناسبت میلاد امام زمان (ع)

به گزارش ندای تجن_متن پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران بدین شرح است :بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ (آیه شریفه ۵ سوره مبارکه قصص) نیمه شعبان، روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان نبوی و فرخنده ترین روز خلقت است. روزی است که دیده […]


به گزارش ندای تجن_متن پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران بدین شرح است :
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ (آیه شریفه ۵ سوره مبارکه قصص)

نیمه شعبان، روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان نبوی و فرخنده ترین روز خلقت است. روزی است که دیده گان جهانیان به جمال سرو زیبای آفرینش و یوسف بی بدیل فاطمی روشن می شود. سلام‌ بر مهدی موعود (عج)، سلام بر خورشید جان ها و امید انسان ها، که با آمدنش امید به برپایی عدل و داد در دل و جان شیفتگان شیدای حضورش، حیاتی پویا می یابد. سلام بر یگانه منجی عالم بشریت که وجود مطهرش فرجام ی است بر رفع ظلم ظالمان و ستم ستمگران و به برکت حضورش زمین و زمان تطهیر و مقوله عدل و داد در معنای تام محقق می گردد.
در آستانه سالروز میلاد، عطر خوش گل نرگس در فضای ایران اسلامی آکنده شده و مشام منتظران را به دم مسیحاییش متبرک و معطر ساخته است. خالصانه ترین درودها و تقدیس ها به ذات اقدس کبریایی حضرت احدیت می فرستیم که فرصتی مجدد عنایت فرمود تا در دولت مردمی سیزدهم در پیروی از منویانت داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با همتی مضاعف در پیوند با اهداف متعالی بیانیه سرآمد گام دوم انقلاب اسلامی بتوانیم زمینه ساز واقعی حضور حضرتش شویم .

 اینجانب خجسته میلاد با سعادت مسیح آخرالزمان، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، امام المبین، حضرت حجت بن الحسن العسکری ارواح العالمین له الفداء را به عموم مسلمانان و شیعیان جهان به ویژه مردم متدین و ولایتمدار استان مازندران و همه منتظران آن حضرت در سر تا سر عالم تبریک و تهنیت عرض نموده همچنین  این ایام را که به هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز نامگذاری شده به مجموعه خدوم، هوشیار این مجموعه فهیم و دور اندیش که همواره با مجاهدت، تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بسترساز امنیت برای ایجاد رشد و توسعه ایران اسلامی بوده اند  شادباش عرض نموده و از ایزد منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نمایم.

سید حسین درویشی
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران

_autotone