پرداخت بیش از ۳۸ میلیارد تومان صدقه توسط مازندرانی‌ها/افزایش 10درصدی صدقه نسبت به سال گذشته
پرداخت بیش از ۳۸ میلیارد تومان صدقه توسط مازندرانی‌ها/افزایش 10درصدی صدقه نسبت به سال گذشته
صدقات جمع آوری شده نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش داشته و بخشی از این صدقات توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است .

️به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، مهدی رحمان زاده سرپرست معاونت توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: مازندرانی های نیکوکار در ۱۱ ماهه سال جاری بیش از ۳۸ میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند.

️ وی افزود : صدقات جمع آوری شده نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش داشته و بخشی از این صدقات توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است .

️رحمن زاده تصریح کرد: صدقات جمع آوری شده در بخش‌های درمانی، فرهنگی، عمرانی ،جهیزیه، معیشت، تهیه لوازم ضروری زندگی برای مددجویان و نیازمندان هزینه می‌شود .

️وی بیان داشت:در مازندران 364هزار و 763صندوق صدقات اعم از صنادیق خانگی،اماکن عمومی و معابر وجود دارد و ضریب نفوذ صدقات در استان ۳۰ درصد است.

️رحمان زاده به پرداخت صدقه الکترونیکی اشاره و بیان کرد: بستر سازی و اجرای مشترکین (Qr) برای صداقت در استان انجام شده و تاکنون بیش از ۲۶۰ هزار مشترک صدقات به طرح پیوستند .

️سرپرست معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: در این روش هر مشترک صندوق صدقات با استفاده از گوشی همراه به آسانی نسبت به پرداخت صدقه از طریق اسکن بارکد اختصاصی (Qr) اقدام می‌نماید.

️خاطرنشان می‌شود: این روش یکی از راه های پرداخت صدقه در کنار سایر روشها است و از مزایای آن می‌توان به راحت‌تر پرداخت کردن صدقه در هر زمان و مکان و تسریع در کمک رسانی به نیازمندان اشاره کرد.