یکصد و سی و هشتمین جایگاه اختصاصی عرضه سوخت در روز ملی‌شدن صنعت نفت افتتاح شد
یکصد و سی و هشتمین جایگاه اختصاصی عرضه سوخت در روز ملی‌شدن صنعت نفت افتتاح شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : با افتتاح یک باب جایگاه جدید ، 31 جایگاه اختصاصی عرضه سوخت در ناحیه قائم شهر در حال خدمت رسانی هستند .

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی ، سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در مراسم افتتاحیه که در تاریخ 28 اسفند 1401 در جایگاه اختصاصی عرضه سوخت عبدالرضا حیدری واقع در شهر قائم شهر ، کمربندی غربی برگزار شد در جمع مقامات و مسئولین شهری و استانی ، عنوان کرد : جایگاه اختصاصی عرضه سوخت مایع بنزین و نفتگاز عبدالرضا حیدری در مدار توزیع سوخت رسانی قرار گرفت و با افتتاح این جایگاه در شهر قائم شهر شاهد بهبود خدمات سوخت رسانی به خودروها خواهیم بود.

سبحان رجب پور ادامه داد : جایگاه عبدالرضا حیدری با صرف هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد تومان با سرمایه گذاری شخصی به بهره برداری رسید  .

وی با احتساب جایگاههای افتتاح شده در سالهای اخیر ، بیان کرد : با افتتاح این جایگاه که زیر نظر ناحیه قائم شهر اداره می شود جایگاه های تحت پوشش منطقه ساری در هشت ناحیه به تعداد 138 باب جایگاه عرضه سوخت مایع و تعداد 91  باب جایگاه سی ان جی و 17 باب مجتمع خدمات رفاهی ، 3 فروشندگی داخل اتاقک  دارد و جایگاه عرضه سوخت عبدالرضا حیدری به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر سوخت رسانی به همشهریان و مسافرین به بهره برداری رسید .

وی با اشاره به فرصت های شغلی ایجاد شده در این جایگاه و فرصت بهتر در خدمات سوخت رسانی به مصرف کنندگان قائم شهر ، تصریح کرد : این جایگاه با ایجاد اشتغال به کار برای 5 نفر ، تسهیل در سوخت رسانی ، کاهش آلودگی زیست محیطی و صرفه جویی مصرف سوخت را به دنبال خواهد داشت.

رجب پور در حضور فرماندار و شهردار شهرستان قائم شهر و میهمانان با گرامی داشت 29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت اذعان داشت : خدمت به مردم از افتخارات این شرکت بوده و افتخار می کنیم که در کمترین زمان ممکن با جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی پروژه بزرگ احداث جایگاه عرضه سوخت در چرخه خدمت رسانی قرار گرفتند .