آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مازندران/ بارش برف محور کیاسر به ساری را مسدود کرد
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مازندران/ بارش برف محور کیاسر به ساری را مسدود کرد
رئیس پلیس راه استان با اشاره به بازگشائی محور کندوان از محدودیت های تردد در محور کیاسر به ساری به علت بارش برف شدید خبر داد .

به گزارش ندای تجن به نقل از خبرنگار پایگاه خبری، سرهنگ یدالله جهان تاب در تشریح این خبر از بارش برف و کولاک شدید در محورهای کوهستانی استان خبر داد و گفت: محور کندوان که به علت ریزش کوه و بارش شدید برف و کولاک مسدود شده بود با تلاش عوامل راهداری و ماموران پلیس راه ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز باز شد .

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: محور کیاسر به ساری حدفاصل تلمادره به علت باش برف و کولاک شدید از صبح امروز مسدود شده و تردد در آن امکان پذیر نیست .

وی با اشاره به این که تلاش عوامل راه و راهداری برای بازگشایی این محور ادامه دارد، افزود: سایر محور های استان نظیر کندوان، هراز و فیروزکوه باز بوده و تردد در آن ها جریان دارد .

سرهنگ جهان تاب همچنین یاد آور شد: با توجه به بارش برف و کولاک در محورهای کوهستانی و معابر بین شهری استان سطح محورها و جاده های استان لغزنده است و لازم است رانندگان گرامی ضمن خودداری از سفرهای غیر ضرور و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز توصهیه های پلیسی را جدی بگیرند.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

عکس تزیینی است