لزوم نظارت دقیق شهرستان‌ها جهت خدمات‌رسانی بهتر به مسافران در مازندران
لزوم نظارت دقیق شهرستان‌ها جهت خدمات‌رسانی بهتر به مسافران در مازندران
دبیرستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی مازندران، تاکید کرد: روساء شهرستان‌ها باید نظارت دقیق جهت خدمات‌رسانی بهتر و مطلوب به مسافران و گردشگران داشته باشند.

به گزارش ندای تجن- صادق برزگر امروز در نشست با اعضاء ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی مازندران با بیان اینکه دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران و همه مسئولیت‌ها با اداره کل می باشد، اظهارداشت: تلاش می‌کنیم تا جایی که امکان دارد شاهد حوادث کمتر باشیم که متاسفانه مازندران رتبه نخست حوادث جاده‌ای را در کشور دارد.

وی با اشاره به تاکیدات استاندار، معاون عمرانی استانداری و مرکز بهداشت در خصوص جمع آوری زباله، تاکید کرد: تمامی تاسیسات گردشگری و پیرامون آنها برای جمع آوری زباله و پسماند تلاش شود.

برزگر ادامه داد: اداره کل اوقاف و امور خیریه آمادگی خود را در مواقع مشکل اسکان مسافر در شهرستان‌ها و سطح استان اعلام کرد.

دبیرستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی مازندران با اعلام اینکه روساء شهرستان‌ها باید نظارت کامل برتمام خدمات اجرایی سفر داشته باشند،افزود: با توجه به اهمیت نظارت بر قیمت‌ها باید با کمیته تنظیم بازار هماهنگی‌ها صورت گیرد تا این موارد مدیریت شود.

وی ادامه داد: با توجه به تاکید استاندار مازندران، تلاش کنیم با قدرت در سال جاری با برنامه‌ریزی دقیق چشم انداز قابل قبول تعریف کنیم چرا که اداره کل میراث فرهنگی می تواند در اقتصاد استان اثرگذار باشد.

برزگر با اشاره به شعار سال جاری مقام معظم رهبری “مهار تورم و رشد تولید”، گفت: با توجه به شعار سال مقام معظم رهبری باید برای تحقق آن تمام حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی با برنامه ریزی و قدرت برای اقتصاد استان تلاش کنند.

دبیرستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی مازندران در خصوص سامانه رصد، خاطرنشان کرد: سامانه رصد رشد 1.5 برابر نسبت به سال گذشته داشته که اگر این ظرفیت به 100 درصد برسد میزان اشتغال با برنامه ریزی افزایش می‌یابد.

  • منبع خبر : وابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران