کودکان‌و نوجوانان می‌توانند از 5اردیبهشت به تماشای نمایش «کلوچه‌های خدا» در سینما کانون ساری بروند
کودکان‌و نوجوانان می‌توانند از 5اردیبهشت به تماشای نمایش «کلوچه‌های خدا» در سینما کانون ساری بروند
نمایش «کلوچه‌های خدا» به کارگردانی "آرش شریف‌زاده" از 5 تا 25 اردیبهشت 1402 در سالن سینما کانون ساری، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران به روی صحنه می‌رود.

به گزارش ندای تجن- نمایش «کلوچه‌های خدا» اثر مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری است. این نمایش داستان بچه خرسی را روایت می‌کند که می‌خواهد برای تشکر از خدا به خاطر همه‌ زیبایی‌هایی که خلق کرده، هدیه‌ای ببرد اما نمی‌دانست چه‌طور این کار را انجام بدهد. او در این راه با کلاغی همسفر می‌شود و…

این نمایش اقتباسی از کتاب «کلوچه‌های خدا» به نویسندگی “کلر ژوبرت” از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. این اثر نمایشی؛ برنده ۶ جایزه از بیست و سومین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان، در بخش‌های: جایزه ویژه هیات داوران – بهترین نویسنده – بهترین کارگردانی – بهترین بازیگر زن- بهترین بازیگر مرد و بهترین موسیقی است و به عنوان یک نمایش فاخر می تواند به معرض دید کودکان، نوجوانان و عموم خانواده‌ها قرار گیرد.

بر این اساس، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران این نمایش را در 5 سانس: صبح ‌ها ویژه دانش آموزان از ساعت : 9تا 10 و 10:30 تا 11:30 وعصرها 13:30 تا 14:30 و 15 تا 16 و سانس ویژه خانواده ها از ساعت 18 تا 19 به روی صحنه می برد.

علاقمندان می توانند به صورت حضوری به نشانی: ساری خیابان رودکی(شهبند) جنب بوستان سنگ، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران مراجعه و نیز از سایت:www.iranejra.com جهت تهیه بلیط اقدام کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی