پیام مشترک فرماندهی و نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به مناسبت شهادت آیت الله سلیمانی
پیام مشترک فرماندهی و نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به مناسبت شهادت آیت الله سلیمانی

به گزارش ندای تجن_ فرمانده سپاه کربلا و نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان به مناسبت شهادت آیت الله سلیمانی پیام صادر کردند که به این شرح است بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون خبر جان‌سوز شهادت عالم ربانی و مجاهد نستوه حضرت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده محترم مجلس خبرگان […]

به گزارش ندای تجن_ فرمانده سپاه کربلا و نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان به مناسبت شهادت آیت الله سلیمانی پیام صادر کردند که به این شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر جان‌سوز شهادت عالم ربانی و مجاهد نستوه حضرت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری مایه تاسف و تاثر فراوان شد.

آیت‌الله سلیمانی عمر پربرکت خویش را در مسیر تبلیغ و ترویج معارف اسلام ناب محمدی(ص)، تحقق آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی و خدمت بی منت و مخلصانه به مردم سپری کرد.

مردم داری و مردم یاری این روحانی متعهد که سالها در کسوت نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، موجب همدلی و انسجام اقشار مختلف مردم شده است در اذهان مردم بعنوان الگوی مثال زدنی در مسیر وحدت امت اسلامی شناخته می شود.

این عالم متقی، یار دلسوز و متعهد به ولایت و خدمتگزار مجاهد به نظام اسلامی در میدان های خطیر انقلاب و در عرصه های مختلف رسالت خویش نقشی اثرگذار و ماندگار داشت که از آن مرحوم یک روحانی مردمی با اخلاص و جهادگر یاد شده است.

بی شک خون پاک و مطهر این عالم خدمتگزار که در قلب مردم جای دارد،سبب تنومند شدن شجره طیبه انقلاب اسلامی خواهد شد

اینجانبان شهادت آیت الله سلیمانی را به بیت مکرم ایشان ،جامعه روحانیت ،دانشگاهیان و مردم شهیدپرور و عالم پرور استان مازندران تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال برای روح بلند آن عالم شهید علو درجات و برای بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسألت داریم.

سرتیپ دوم پاسدار دکتر سیاوش مسلمی
فرمانده سپاه کربلا مازندران

حجت الاسلام دکتر جعفر رعایتی
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا