اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره استعدادیابی کاتی
اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره استعدادیابی کاتی
نفرات برتر نخستین جشنواره استعدادیابی کاتی معرفی شدند.

به گزارش ندای تجن به نقل از ستاد خبری جشنواره استعدادیابی کاتی، در این جشنواره و در رشته موسیقی شامل آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی امیر عباس منصوری از تنکابن به عنوان پدیده این دوره جشنواره معرفی شد و ملینا حسنی مقدم از نوشهر عنوان برترین، کیمیا کوچکی از چالوس و پرندخت یوسفی از آمل برتر و آرتین خزایی از نوشهر و احمد فرجی نیا از آمل شایسته تقدیر شدند.

در رشته خوانندگی و آواز، مهدی شیرزاد جویباری در شاخه سنتی برتر و طاها مهدی پور از جویبار درشاخه محلی برتر شدند و در رشته سرود از آریان بالویی از میاندورود تقدیر شد. همچنین در رشته هنرهای نمایشی، شامل مجری گری، انیما رئیسی بهان از آمل به عنوان پدیده جشنواره معرفی، آرین بالویی از میاندرود برترین، سونیا کاظمی ورمزابادثی و ثمینا قربانزاده ورزی از ساری برتر، عرشیا بیژنی از چالوس و تارا شالیکار کناری از فریدونکنار شایسته تقدیر شدند.

در دوبله و صداپیشگی، مریم مهدیانی از ساری برترین، نگار محمدی فیروزجایی از بابل برتر معرفی شدند و در رشته نقالی محمد مهدی مرادی از ساری برترین، سید ترلان نادری از نکا برتر، ثنا قراری اومالی از نکا برتر، فاطمه رئیسی و مهسا یحیوی از نکا شایسته تقدیر شدند.

در سایر رشته های هنری شامل قرآن، امیر عباس نقی زاده از ساری موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی و در رشته نقاشی بهار اسمعیلی از بابل برترین، منیره شکرویان از ساری و سید محمد رضایی از جویبار برتر شدند. اولین جشنواره استعدادیابی مازندران با عنوان کاتی با تلاش های موسسه موسسه ماهور پارسی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد و دو هزار و354 اثر به این جشنواره ارسال شد و در مرحله ابتدایی و مقدماتی هیئت انتخاب ۱۵۲ اثر را برای مرحله نهایی انتخاب و در پایان ۳۰ نفر به عنوان برگزیدان رشته های مختلف معرفی شدند.

این جشنواره در قالب اجرای صحنه‌ای (مجری‌گری)، صداپیشگی و دوبله، سرود و تواشیح، تلاوت قرآن کریم، خوشنویسی، هنرهای تجسمی (نقاشی و نگارگری)‌، نقالی، هنرهای نمایشی و عروسکی، آواز و خوانندگی، نوازندگی و تنظیم موسیقی، تردستی و استندآپ کمدی برگزار شد در محل دنیای آرزوی ساری به مرحله پایانی رسید.