بانوان تیرانداز، سالن‌های تخصصی و استاندارد می‌خواهند
بانوان تیرانداز، سالن‌های تخصصی و استاندارد می‌خواهند
نایب رئیس هیات تیراندازی مازندران گفت: بانوان تیرانداز شایسته داشتن سالن‌های تخصصی و استاندارد هستند تا بتوانند توانمندی خود را نشان دهند.

به گزارش ندای تجن- نایب رئیس هیات تیراندازی مازندران گفت: بانوان تیرانداز شایسته داشتن سالن‌های تخصصی و استاندارد هستند تا بتوانند شایستگی‌شان را نشان دهند.

ناهید شمسی با اشاره به اینکه نیمی از ورزشکاران تیرانداز را بانوان تشکیل می دهند بر ضرورت حمایت از زنان ورزشکار تاکید کرد.

وی با اعلام‌ اینکه با حضور دکتر اسکندرنیا در راس هیات تیراندازی استان شاهد اتفاقات خوبی در این ورزش هستیم، نوید روزهای خوبی برای بانوان تیرانداز داد.

نایب رئیس هیات تیراندازی مازندران با گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س)، این ایام را به دختران مازندرانی تبریک گفت و افزود: استان مازندران دخترانِ توانمندی همچون هانیه رستمیان دارد که می توانند در عرصه‌های مختلف همچون ورزش بدرخشند.

شمسی خواستار حمایت اداره کل ورزش و جوانان از بانوان تیرانداز شد و تاکید کرد: متولیان ورزش می توانند با سرکشی و بازدید از امکانات تیراندازی، تنگناها را شناسایی و گام های اساسی‌تر بردارند.

وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی ساختمان جدید هیات تیراندازی، بیشتر در خدمت مربیان، داوران و ورزشکاران هستیم و تلاش می کنیم با تبادل نظر و هم‌اندیشی اتفاقات خوبی را رقم زنیم.
انتهای پیام/

  • منبع خبر : مشاور رسانه ای هیات تیراندازی