بازارسازی برای فروش محصولات صنایع‌دستی مازندران در سایت‌های فروش بین‌المللی
بازارسازی برای فروش محصولات صنایع‌دستی مازندران در سایت‌های فروش بین‌المللی
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران از بازارسازی برای فروش محصولات صنایع‌دستی مازندران در سایت‌های فروش بین‌المللی، خبر داد.

به گزارش ندای تجن به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی ،گردشگری و صنایع‌دستی مازندران ،صادق برزگر شنبه ۱۳خرداد ۱۴۰۲ با اعلام خبر فوق گفت: گروه سرمایه‌گذاری” انتخاب مفید” نماینده استاندار مازندران از کارگاههای فعال و دارای پتانسیل صنایع‌دستی سراسر استان، بازدید کرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران افزود: این گروه سرمایه‌گذاری با بیش از چند صد میلیون دلار سرمایه‌گذاری از طریق تجارت الکترونیک وفروش در سایتهای کافه کادو، آرکارنو، hole sale pershian,hole sale russa,hole sale arabic, hole sale torkish,hole sale english, به سرمایه‌گذاری در خرید عمده و ایجاد پلتفرم‌های بستر ساز فروش برای تولید‌کنندگان انواع محصولات اقدام کردند.

او افزود:دراین تالارها بیش از میلیونها محصول در معرض فروش جهانیان قرار دارد که از طریق تیم reserch marketing وit man‌ های قوی که متشکل از ۷۰۰دکترای هیئت علمی از دانشگاه‌های بزرگ جهان و دانشجویان مجرب‌شان که زیر نظر این اساتید مشغول به جستجو وعملیات پژوهشی تحقیقات بازار هستند.

برزگر با بیان اینکه این گروه متخصص تحقیقاتی با هزینه سنگینی از سوی گروه سرمایه‌گذاری انتخاب مفید حمایت می شوند؛ اظهار کرد: بازارسازی و عملیات تحقیقات بازار برای محصولات در سایت‌های مختلف این گروه به نتایج صادراتی و فروش عمده خارجی برسد. 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران تصریح کرد: صنعت‌گرانی که با این گروه سرمایه‌گذاری همکاری کنند، به چند صورت ممکن است مورد حمایت و مشارکت با این گروه قرار بگیرند. او گفت: این گروه حاضرند با سرمایه گذاری کلان و یا حتی وارد نمودن مواد اولیه با هزینه کمتر از صنعتگران حمایت کنند.

این گروه سرمایه‌گذاری روز پنجشنبه ۱۱ خردادماه جاری از کارگاه‌های صنایع‌دستی بهشهر، ساری، قائم‌شهر، بابل، بابلسر، آمل و…. بازدید کرده و نتایج مفیدی حاصل شد.