بیش از ۱هزار جلسه مشاوره تلفنی و گروهی برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
بیش از ۱هزار جلسه مشاوره تلفنی و گروهی برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
به گفته مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران مازندران بیش از ۱هزار جلسه مشاوره تلفنی و گروهی برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان برگزار شد.

به گزارش ندای تجن_سعید کهن‌سال صبح امروز در گفت‌و‌گویی از برگزاری هزار و 174 جلسه مشاوره‌ای در مراکز مشاوره شاهد و ایثارگر مازندران از ابتدای سال جاری خبر داد و عنوان کرد: سه مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر در شهرستان‌های ساری، بابل و تنکابن در راستای ارائه خدمات مشاوره‌ای به جامعه معزز ایثارگری فعالیت می‌کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه 29 مشاور و روان درمانگر در این مراکز فعالیت می‌کنند، یادآور شد: از این مجموعه سه روانپزشک، هشت مشاور و 18 روانشناس در زمینه‌های تحصیلی، ازدواج، خانوادگی، روان پزشکی و غیره خدمات ارائه می‌دهند.
کهن‌سال راهنمایی، آگاهی‌بخشی، پیشگیری، ایجاد خودباوری، اعتمادسازی و تقویت روحیه امید به آینده را رویکرد مراکز مشاوره شاهد و ایثارگر در رابطه با خدمات مشاوره‌ای به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مازندران عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 90 مورد از مشاوره‌ها به صورت تلفنی و 18 جلسه گروهی بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با توجه به ضرورت آینده شغلی فرزندان شاهد و ایثارگر، ادامه داد: در این مراکز مشاوران شغلی با استفاده از تکنیک‌های مشاوره‌ای در تصمیم‌گیری‌های شغلی آینده به کمک این عزیزان خواهند آمد، نگاه بنیاد مازندران در جهت ارائه خدمات مشاوره‌ای حل مشکل جامعه معزز ایثارگری است.