خدمت‌رسانی بی‌منت و گره‌گشایی از مشکلات مردم مهم‌ترین رسالت و وظیفه مدیران است
خدمت‌رسانی بی‌منت و گره‌گشایی از مشکلات مردم مهم‌ترین رسالت و وظیفه مدیران است
روح الله سلگی، وظیفه بزرگ و اساسی مدیران در عرصه های گوناگون را خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم برشمرد و گفت: گره گشایی از مشکلات مردم مهمم ترین رسالت و وظیفه مدیران است. ‎

به گزارش ندای تجن- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به نقش محوری مردم در پیشبرد انقلاب اسلامی گفت: کارویژه نظام اسلامی، امتزاج مردم با دولت برای احیا و تداوم ارزش های دینی و انقلابی است.

روح الله سلگی در جلسه هم اندیشی با کانون های فرهنگی و هنری مازندران، افزود: انقلاب اسلامی تحول آفرینی و مردم گرایی را سرلوحه خود قرار داده است.

این مسئول سیاسی با تاکید بر نقش تشکل های مردمی در تقویت گفتمان دینی، ادامه داد: مردم وفادار و هوشیار کشورمان از آغازاستقرار نظام جمهوری اسلامی همواره حافظ و پیشتاز آرمان های دینی و انقلابی هستند.

وی افزود: مردم با ایفای نقش موثر در سنگربانی از دستاوردهای انقلاب، مردمی بودن نظام اسلامی را در جهان به رخ کشیدند.

سلگی، وظیفه بزرگ و اساسی مدیران در عرصه های گوناگون را خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم برشمرد وافزود: ارتباط دائمی با مردم نشانه شادابی و سرزندگی انقلاب و پیشرفت آرمان های انقلابی است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در عرصه حکمرانی یادآور شد: تدوین پیوست فرهنگی برای پروژه های توسعه ای با مشارکت و هم افزایی مردم ضرورت انکارناپذیر است.

وی دولت سیزدهم را پیشتاز مردم گرایی دانست و افزود: با هدف تعمیق پیوند دولت با مردم سفرهای استانی رئیس جمهور و وزیران کابینه به استان ها بدون کمترین تشریفات مرسوم اداری تداوم خواهد یافت.

معاون سیاسی استاندار مازندران، گفت: بدستور استاندار مازندران مدیران کل دستگاههای اجرایی استان موظف به بازدید سرزده از ادارات شهرستانی برای ارزیابی پیشبرد کار مردم شدند.

سلگی خاطر نشان کرد: اکنون هیچ اولویتی برای مدیران مهمتر از گره گشایی از مشکلات مردم نیست.

این مسئول افزود: در عرصه خدمت رسانی به مردم، محرومان و نیازمندان مناطق محروم در اولویت قرار دارند.

وی امید آفرینی را از مولفه های اساسی خدمت مدیران عنوان و تصریح کرد: تقویت امید و ایمان اکسیر رهایی بخش کشور از مشکلات بنیادی است.

  • منبع خبر : استانداری