واکنش رئیسی به مسدود شدن برخی پلتفرم‌های داخلی: برخورد با تخلف ضروری است/ اعمال محدودیت راه حل صحیح مواجهه با تخلفات سکوهای فناوری نیست
واکنش رئیسی به مسدود شدن برخی پلتفرم‌های داخلی: برخورد با تخلف ضروری است/ اعمال محدودیت راه حل صحیح مواجهه با تخلفات سکوهای فناوری نیست
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری با اشاره به برخی مباحث مطرح شده در ارتباط با سکوهای فناوری، با بیان اینکه برخورد با تخلف ضروری است، اما اعمال محدودیت برای این سکوها راه‌حل صحیح مواجهه با تخلفات نیست، تصریح کرد: مشکلات ایجاد شده در ارتباط با این سکوها می‌بایست از طریق مراجع ذی‌ربط با همراهی معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات پیگیری شود.

به گزارش ندای تجن به نقل از جماران؛ رئیس جمهور گفت: برخورد با تخلف ضروری است، اما اعمال محدودیت برای سکوهای فناوری راه‌حل صحیح مواجهه با تخلفات نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه هیئت دولت که صبح امروز چهارشنبه برگزار شد، افزایش تولید نفت را که به واسطه تلاش متخصصان و کارکنان تلاشگر شرکت نفت حاصل شده است، شایسته قدردانی دانست و اظهار داشت: با توجه به برخی گزارش‌ها درباره طولانی شدن فرآیند اجرای برخی قراردادها در مجموعه شرکت نفت، ضروری است تمهیدات لازم برای کوتاه‌تر شدن این فرآیند اندیشیده شود.

وی با تاکید بر تلاش برای به نتیجه رسیدن هر چه سریع‌تر قراردادها و تفاهم‌نامه‌های جمهوری اسلامی ایران با کشورهای خارجی تحقق این امر را نیازمند پیگیری روزانه و مستمر مسئولان مربوط دانست.

رئیس جمهور در ادامه بر ضرورت تقویت بخش‌های حقوقی دستگاه‌های اجرایی به منظور دفاع حقوقی و استیفای حقوق دولت تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به برخی مباحث مطرح شده در ارتباط با سکوهای فناوری، با بیان اینکه برخورد با تخلف ضروری است، اما اعمال محدودیت برای این سکوها راه‌حل صحیح مواجهه با تخلفات نیست، تصریح کرد: مشکلات ایجاد شده در ارتباط با این سکوها می‌بایست از طریق مراجع ذی‌ربط با همراهی معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات پیگیری شود.

وی در ادامه با اشاره به برخی موضوعات و مشکلات درباره اجرای طرح‌های عمرانی که نیازمند همکاری نیروهای مسلح با دولت است، تاکید کرد: برای رفع این مسائل ضروری است از طریق وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان رابط نیروهای مسلح و دولت و با در نظر گرفتن اولویت‌ها برای حل مشکلات مردم اقدام شود، چرا که بخش قابل توجهی از این طرح‌ها برای حل مسائل مردم اجرا می‌شود و برای دولت اولویت دارد.

رئیسی همچنین تأمین مالی پروژه‌های مسکن را از اولویت‌های اساسی دولت برشمرد و از معاون اول خواست با حضور همه دستگاه‌های مسئول، راهکارهای تقویت منابع مالی طرح‌های مسکن در سراسر کشور را بررسی و احصا کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تشکر صمیمانه از خدمات سجادی در دوره تصدی وزارت ورزش و موفقیت‌های کسب شده در این دوره، برای وی آرزوی سلامتی و بر لزوم تداوم همراهی وی با دولت تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت ورزش از نگاه دولت سیزدهم، گفت: دولت تلاش کرد برای عرصه ورزش، مدیرانی از جنس ورزش انتخاب کند.