کلاهبرداری هزار میلیاردی مبايعه نامه جعلي در عباس‌آباد/دستگیری شکارچیان “بز کوهی” در ساری /کشف چوب آلات تبدیلی از گونه‌های جنگلي قاچاق در میاندورود/ اختلافات خانوادگی در محمودآباد قربانی گرفت 
کلاهبرداری هزار میلیاردی مبايعه نامه جعلي در عباس‌آباد/دستگیری شکارچیان “بز کوهی” در ساری /کشف چوب آلات تبدیلی از گونه‌های جنگلي قاچاق در میاندورود/ اختلافات خانوادگی در محمودآباد قربانی گرفت 

  ندای تجن- سردار مفخمی فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف جعل و کلاهبرداری هزار میلیاردی خرید وفروش زمین با تهیه مبايعه نامه جعلي با دستگیری 2 متهم در شهرستان عباس آباد خبر داد  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار ” حسن مفخمی شهرستانی” در تشریح این خبر، بیان داشت: در پی مراجعه و […]

 

ندای تجن- سردار مفخمی فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف جعل و کلاهبرداری هزار میلیاردی خرید وفروش زمین با تهیه مبايعه نامه جعلي با دستگیری 2 متهم در شهرستان عباس آباد خبر داد 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار ” حسن مفخمی شهرستانی” در تشریح این خبر، بیان داشت: در پی مراجعه و طرح شکایت فردی مبني بر کلاهبرداري با فروش مال غير در شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان عباس آباد با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مالباخته دریافتند، متهمان پس از جلب اعتماد شاکی با وعده اخذ مجوز تغییرکاربری زمینی به مساحت 2500 متر مربع اقدام به دریافت اسناد زمين کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: متهمان با سوء استفاده از مهرهای غیر مجاز بنگاهی پس از پلاک بندي و تهيه مبايعه نامه جعلي، اقدام به فروش زمين کردند که ارزش آن طبق نظر کارشناسان بالغ بر1000 ميليارد ریال بوده است.

سردار مفخمی شهرستانی خاطرنشان کرد: با شناسایی متهمان، ماموران پلیس آگاهی در اقدام غافلیگرانه این افراد را دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

انهدام باند تهیه و توزیع موادمخدر “کرکس” در ساری 

سردار حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند 7 نفره تهیه وتوزیع موادمخدر معروف باند” کرکس” در ساری و کشف مقادیری موادمخدر سنتی و صنعتی از آنان خبر داد . 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید موسی حسینی” با اعلام این خبر، گفت: در اجرای تشدید طرح برخورد با خرده فروشان موادمخدر در سطح استان و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افراد در امر تهیه وتوزیع موادمخدر به صورت باندی در سطح شهرستان ساری، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبازره با مواد مخدر قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی یکی از سرشاخه های اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر و اعضای این باند مغروف به “کرکس” در شهرستان ساری شناسایی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: با هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی این فرد را حین تردد با خودرو در یکی از مناطق آلوده شهرستان ساری مشاهده که متهم برای فرار از دست قانون با سلاح سرد به سمت ماموران پلیس حمله ور و با واکنش سریع ماموران دستگیر شد.

سردار حسینی با بیان اینکه طی دو مرحله عملیات اطلاعاتی و پلیسی، 7 خرده فروش موادمخدر از اعضای این باند دستگیر شدند، افزود: طی این عملیات غافلگیرانه 3 کیلوگرم مواد مخدر تریاک و 500 گرم شیشه و هرویین از آنان کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، اظهار کرد: 2 خودرو و یک موتورسیکلت نیز از قاچاقچیان خرده فروش موادمخدر کشف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فروشندگان سکه های تقلبی در”قائم شهر” 

سرهنگ خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از دستگیری دو فروشنده سكه های تقلبي طلا در آن شهرستان، خبر داد . 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پليس، سرهنگ “مهدی خادمی” در تشریح این خبر گفت: در پي اخبار واصله مبنی بر فروش سکه های تقلبی توسط دو زن در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت

وی افزود : ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات لازم و اطمینان از صحت موضوع ،متهمان را شناسایی و پس از اخذ مجوز قضائی آنان را در حین فروش سکه‌های تقلبی در يك زرگری دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر تصریح کرد: متهمان در بازجویی های پلیسی به تقلبی بودن سکه ها معترف و در بازرسی از کیف همراه آنان 3 عدد سکه تقلبی و سه عدد کارت عابر بانک با تراکنش ده میلیارد ریالی کشف کردند.

سرهنگ خادمی از شهروندان خواست، ضمن توجه به هشدارها و توصيه‌هاي پليس، سکه و وجواهرات ارزی را از مراکز معتبر خرید كنند و همواره مراقب افراد شیاد و کلاهبرداران باشند.

دستگیری شکارچیان “بز کوهی” در ساری 

سرهنگ حسن زاده فرمانده انتظامي شهرستان ساری از دستگیری 4 شکارچی با لاشه یک راس بز کوهی در آن شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ “عبدالله حسن زاده” در بیان این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر شکار غیرمجاز بز کوهی توسط افرادی در شهرستان ساری، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کیاسر این شهرستان قرار گرفت.

وی، اظهار داشت: ماموران با همکاری کارکنان منابع طبیعی پس از بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی 4 متهم را شناسایی و در اقدامی عملیاتی، متهمان را بهمراه لاشه شکار غیر مجاز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، تصریح کرد: در بازرسی از متهمان سه اسلحه شکاری و 10 تیر فشنگ ساچمه ای کشف شد.

سرهنگ حسن زاده در پایان از برخورد قاطع پلیس در مواجهه با شکارچیان غیر مجاز خبر داد و از شهروندان خواست: به منظور پیشگیری از این گونه موارد در صورت مشاهده و اطلاع از هر گونه فعالیت سودجویان در این زمینه مراتب را از طریق تلفن 110به پلیس گزارش کنند.

دستگیری شرور و عامل رعب و وحشت در شهرستان عباس آباد 

سرهنگ صالحی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از شناسایی و دستگیری متهم به شرارت و تهدید با سلاح سرد،قدرت نمایی، در گیری با مردم وعامل رعب و وحشت بین شهروندان، خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “ناصر صالحی” در بیان این خبر گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی110 مبنی بر عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد در منطقه شهری عباس آباد موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی با حضور در محل حادثه موفق به شناسایی شرور و عامل رعب و وحشت شدند، افزود: متهم در حالی که سلاح سرد در دست داشته با مشاهده ماموران با خودرو در حال فرار بوده که با اقدامات پلیسی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ صالحی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند امنیت مردم را به مخاطره بیاندازند به صورت قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

دستگیری سارق به همراه خودری مسروقه در آمل 

سرهنگ داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری سارق به همراه خودری مسروقه در آن شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”علی داداش تبار”در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به همراه عوامل کلانتری13با انجام اقدامات اطلاعاتی سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد:  ماموران ضمن کشف خودروی سرقتی و اعتراف وی به این بزه ارتکابی ، چنیدی اقلام سرقتی لوازم خانگی را در خودروی سرقتی وی کشف کردند.

سرهنگ داداش تبار با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد: ضمن خودداری از پارک اتومبيل خود در مكان هاي خلوت و كم نور، خودرو، منزل و محل كسب خود را به سيستم‌هاي هشدار دهنده مجهز کنند، هنگام ترك خودرو كيف دستي و اسناد و مدارك را در معرض ديد ديگران قرار نداده و هنگام ترك خودرو از جا گذاشتن اسناد و اوراق شناسايي در داخل آن بپرهیزند .

کشف چوب آلات تبدیلی از گونه های جنگلي قاچاق در میاندورود 

سرهنگ راست خدیو فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از شناسایی و کشف یک دستگاه تریلر حامل چوب آلات تبدیلی از گونه های جنگلی خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ “مجتبی راست خدیو” با اعلام اين خبر افزود: در راستاي مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده های جنگلی، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی طی رصد اطلاعاتی توانستند یک دستگاه تریلر حامل چوب آلات تبدیلی (پالت چوبی) که بصورت غیر قانونی از گونه های جنگلی ساخته شده بود، کشف و ضبط نمایند.

وی افزود: ماموران خودروی مورد نظر را که در حال حمل این محموله بوده را متوقف و در بازرسی از آن 600 عدد پالت چوبی کشف نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، تصریح کرد: خودروی مذکور با هماهنگی مقام قضایی به پارکینگ منتقل و راننده خودرو پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان میاندورود تحویل داده شد.

سرهنگ راست خدیو در پايان با اشاره به اين كه کارشناسان اداره منابع طبیعی ارزش ریالی این محموله را دو میلیارد و یکصد میلیون ریال برآورد کردند تصريح كرد: قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملي بوده و تبعات زيست محيطي زيادي را در پي دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده فعاليت غيرقانوني قاچاقچيان چوب و محصولات حاصل از آن مراتب را سريعا به پليس 110 اطلاع دهند.

اختلافات خانوادگی در محمودآباد قربانی گرفت 

سرهنگ حسین زاده فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از کشف قتل یک زن و دستگیری قاتل از سوی ماموران پلیس آگاهی خبر داد 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ ” محمود حسین زاده ” در تشریح جزییات این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع مرگ مشکوک در یکی از مناطق مسکونی شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 11 این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل وقوع حادثه با جسد زنی 32 ساله که بعلت نامعلومی فوت کرده مواجه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، افزود: به دليل حساسيت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت و با بررسی های فنی و اقدامات پلیسی و پیگیری سرنخ های موجود، همسر مقتوله به عنوان مظنون احتمالی شناسایی شد.

سرهنگ حسین زاده، اظهار کرد: با هماهنگی قضائی متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر شد و در تحقیقات اولیه ضمن اقرار به قتل همسرش علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی به جهت اعتیادش به موادمخدر عنوان کرد .

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، افزود: متهم با صدور قرار بازداشت موقت برای سیر مراحل قانونی روانه زندان شد .