تبریک مدیر کل و مسئول روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران به مناسبت روز خبرنگار
تبریک مدیر کل و مسئول روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

ندای تجن- دکتر علی عباسی و حسین سعادت‌فر بمناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار با صدور پیامی این روز را به خبرنگارن استان تبریک گفتند. متن پیام به شرح ذیل میباشد:با سلامواژه “خبرنگار” یادآور زحمات خالصانه افرادی است که در راه اعتلای بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.خبرنگاری ، همچون معلمی، فراتر از […]

ندای تجن- دکتر علی عباسی و حسین سعادت‌فر بمناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار با صدور پیامی این روز را به خبرنگارن استان تبریک گفتند. متن پیام به شرح ذیل میباشد:
با سلام
واژه “خبرنگار” یادآور زحمات خالصانه افرادی است که در راه اعتلای بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.خبرنگاری ، همچون معلمی، فراتر از یک حرفه، بلکه رسم عاشقی است، عشق به آگاهی‌رسانی و تأثیرگذاری.
روز خبرنگار روز نکو داشت قلم، روز کرامت رسانه و روز عهد دوباره برای انتشار دانایی در راستای فطرت انسان و ارزش های والای الهی است. هر روز، روز فعالان و خبرنگارانی دلسوزی است که متعهدانه در این سنگر مقدس با بیان مسائل و مشکلات مردم و واقعیتهای زندگی اجتماعی ، مشتاقانه تلاش می‌کنند.
و اینک در آستانه ۱۷مرداد ماه سال 1402 که در تقویم ملی ایران بعنوان “روز خبرنگار” نامگذاری شده است بدینوسیله از تلاشهای ارزشمند و صادقانه شما در اطلاع رسانی مناسب ،ارائه اخبارو انعکاس فعالیتهای اداره کل پزشکی قانونی استان مازندران در سال مهار تورم و رشد تولید صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و آرزوی توفیق روز افزون برایتان از درگه ایزد منان مسئلت می نمایم