پیام تبریک مدیرکل غله مازندران به مناسبت روز خبرنگار
 پیام تبریک مدیرکل غله مازندران به مناسبت روز خبرنگار
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران، متن پیام عباسعلی وفائی نژاد به شرح زیر است:

  ارتباط و آگاهی از ویژگی های عصر ارتباطات و اطلاع رسانی است که باعث توسعه یافتگی جوامع شده و نقش مطبوعات و رسانه ها در این راستا کاملا مشهود می باشد.

خبرنگاران پایه های اصلی مطبوعات و رسانه هستند که با مسئولیت خطیر روشنگری را روایت می کنند. راستگویی، امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی را وظیفه خود دانسته و بدون هیچ منتی دست به قلم برمی دارند.

17 مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان و کشور تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی آرزومندم. در هفدهم مرداد ماه سال 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.

اینجانب  فرصت را مغتنم شمرده، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر درگذشتگان این عرصه و تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران، اهالی رسانه و تلاشگران در این حوزه، از تلاش صادقانه شما در پوشش خبری فعالیت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران تشکر می نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال تا سالیان سال تداوم این رسالت شریف را آرزومندم.