حکم دو فرمانداری برای یک نفر
حکم دو فرمانداری برای یک نفر
رستم زرودی که دکترای مدیریت استراتژیک دارد، در چهارم تیر ماه ۱۴۰۱، طی حکمی سوی استاندار مازندران به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نوشهر منصوب شده بود.

ندای تجن- با حکم سیدمحمود حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران، رستم زرودی، فرماندار شهرستان نوشهر با حفظ سمت سرپرست فرمانداری چالوس شد. ‎

 براساس گزارشی که در سال گذشته حرف آنلاین منتشر کرد، رستم زرودی برادر شهید و اهل تنکابن است که از شهریور ماه ۱۳۹۱ تا اسفند ماه ۱۳۹۲ به‌عنوان فرماندار رامسر مشغول فعالیت بود.

رستم زرودی پس از آن در اردیبهشت ماه به سمت مدیریت بحران استانداری مازندران منصوب شد اما در اسفند ماه سال ۱۳۹۳ در دورانی که ربیع فلاح استاندار مازندران بود از سمت خود استعفا داد.

زرودی همچنین معاون فرماندار تنکابن و رئیس آموزش و پرورش عباس آباد بود

وی در سا‌ل‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۸ به‌عنوان کاندیدای تنکابن رامسر و عباس آباد در انتخابات مجلس شورای اسلامی حاضر شد و در انتخابات ۱۴۰۰ نیز در ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی حضوری فعال داشت.

رستم زرودی که دکترای مدیریت استراتژیک دارد، در چهارم تیر ماه ۱۴۰۱، طی حکمی سوی استاندار مازندران به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نوشهر منصوب و طی مراسمی با حضور استاندار، ائمه جمعه نوشهر و سی‌سنگان، نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس، مدیران ستادی استانداری و اعضاء شورای تامین و شورای اداری این شهرستان معارفه شد.

و حال حکم سرپرستی فرمانداری چالوس نیز برای او زده شده است.

زرودی از جمله فرماندارانی است که ارتباط خوبی با اهالی رسانه دارد و به تازگی مسئولیت برگزاری مراسم گرامی داشت روز خبرنگار را نیز بر عهده داشت.