دستگیری آدم ربایان در عملیات ضربتی پلیس بابل 
دستگیری آدم ربایان در عملیات ضربتی پلیس بابل 
سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری 2 آدم ربا و رهایی گروگان در عملیات ضربتی پلیس این شهرستان در کمتر از دوساعت خبر داد. 

به گزارش ندای تجن به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” محمدزمان شالیکار ” در تشریح این خبر بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در شهرستان بابل ، بلافاصله با تشکیل تیم های عملیاتی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل با بیان این که آدم رباها با خودروی پژو 206 ضمن انسداد مسیر و وارد نمودن خسارت به خودرو و ضرب و جرح شاکی وی را به مخفیگاه خود انتقال دادند، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی در کمتر از 2 ساعت موفق به شناسایی متهمان و مخفیگاه آنان واقع در یکی از شهرهای استان شدند .

سرهنگ شالیکار، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های  قضائی در  عملیاتی  غافلگیرانه 2 نفر از اعضای باند آدم رباها دستگیر و گروگان بدون هیچ گونه خسارت مالی و جانی از بند آنان رها و به آغوش خانواده بازگشت.

وی با بیان این که  متهمان علت و انگیزه این اقدام را اختلاف قبلی با شاکی عنوان کرده اند خاطر نشان کرد : پلیس با کسانی که به هر دلیلی بخواهند موجب سلب امنیت و آرامش شهروندان شوند قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد .

عکس تزیینی است