افتتاح سالن ورزشی میاندرود با حضور استاندارمازندران
افتتاح سالن ورزشی میاندرود با حضور استاندارمازندران
سالن ورزشی میاندورود که در زمان آغاز عملیات اجرایی به کعبه آرزوی ورزشکاران این دیار برای داشتن یک سالن مسابقات جدید و استاندارد مبدل شده بود با عزم دولت سیزدهم امروز یکشنبه در نوزدهمین سفر شهرستانی استاندار مازندران به بهره برداری رسید. ‎

ندای تجن- ساخت سالن ورزشی در میاندورود این امیدواری را در دلِ علاقه مندان به ورزش و ورزشکاران ایجاد کرد که با بهره برداری از آن پایانی به دوران خانه بدوشی و از این شهرستان به شهرستان دیگر برای برگزاری مسابقات است.

در این پیوند استاندار مازندران در آیین افتتاح این طرح ورزشی در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: سالن ورزشی امام رضا (ع) میاندورود تنها سالن ورزشی شهرستان است که سالها به علت کمبود اعتبار نیمه تمام رها شده بود که در این دولت ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل آن اختصاص یافت.

حسینی پور اظهار داشت: در شرایط فعلی سرانه ورزشی میاندورود پاسخگوی نیازهای ورزشی ورزشکاران این شهرستان نیست و باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی این سرانه افزایش یابد.

وی اظهار داشت: تا جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۲ سالن ورزشی دیگر در سطح شهرستان افتتاح و به سرانه ورزشی میاندورود اضافه خواهد شد.

مقام عالی دولت در مازندران خاطرنشان کرد: میاندورود دارای جوانان مستعد ورزشی زیادی است که در صورت ارتقای سرانه اماکن ورزشی شاهد شکوفایی بیش از پیش ورزش این شهرستان و در نهایت در سطح استان خواهیم بود.

این مقام مسوول، اعتبار هزینه شده برای افتتاح سالن ورزشی امام رضا (ع) میاندورود را ۵۲۰ میلیارد ریال ذکر کرد.