انسداد محورهای مهم کشور به مدت 10روز
انسداد محورهای مهم کشور به مدت 10روز
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا اعلام کرد که جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال از فردا به مدت ۱۰ روز مسدود می‌شود.

ندای تجن- سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا،  در این‌باره گفت: برابر تصمیمات اتخاذ شده محورهای کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال در استان‌های تهران، البرز و مازندران از ساعت ۷ صبح روز یکشنبه سیزدهم اسفندماه تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۳ اسفندماه به مدت ۱۰ روز مسدود خواهد شد.

وی درباره علت انسداد این دو محور نیز گفت: محورهای کرج – چالوس و آزادراه – تهران شمال به علت عملیات راهسازی و با هماهنگی راهداری و پلیس راه به صورت ۲۴ ساعته مسدود شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: در زمان انسداد این محورها، رانندگان می‌توانند از محورهای جایگزین شامل هراز و فیروزکوه برای تردد به سمت شمال یا بازگشت از آن استفاده کنند.

شیرانی با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره‌ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.