آغاز ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در مازندران
آغاز ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در مازندران
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از آغاز ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات قرآن و نغمات دینی در بخش برادران و خواهران از اول خردادماه آغاز تا 19 خرداد انجام می‌شود.

ندای تجن- به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی اصلی برگزاری مسابقات قرآن همچون سال های گذشته در سال 1403 هم اقدام به برگزاری مسابقات قرآن برای برادران و خواهران کرده است.
وی افزود: ثبت نام در این مسابقات فقط از طریق تارنمای میز خدمت سازمان اوقاف و امور خیریه به نشانی my.oghaf.ir امکان پذیر است که علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت مسابقات قرآن در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یادآور شد: مرحله شهرستانی به صورت منطقه‌ای برگزار و سپس رقابت استانی برگزار می‌شود و نفرات برتر به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.
حیدری گفت: باهمت جامعه و اصحاب قرآنی تلاش شود تا علاقمندان به این مسابقات در سایت ثبت نام و در مسابقات شرکت کنند.
وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات در دو گروه سنی بالای ۱۸ سال و ۱۲ الی ۱۸ سال برگزار خواهد شد که در سنین ۱۲ تا ۱۸ سال صرفاً در رشته‌های حفظ کل و قرائت برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در پایان با بیان اینکه مسابقات همچون سال گذشته در تمامی مراحل و رشته‌ها به صورت حضوری برگزار خواهد شد، گفت: احراز هویت هر کدام از شرکت کنندگان توسط سازمان ثبت احوال کنترل می‌شود لذا ضروری است شماره همراه ثبت نام کننده در رده سنی بالای ۱۸ سال به نام شخص باشد.
پایان پیام/