سرپرست جدید معاون هماهنگی امور عمرانی منصوب شد
سرپرست جدید معاون هماهنگی امور عمرانی منصوب شد
با حکم یوسف نوری، مقام عالی دولت در مازندران، عبدالرضا دادبود، به عنوان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران منصوب شد.

احمد توکلی، سرپرست سابق معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری جهت فعالیت در ستاد یکی از کاندیداهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از سمت خود استعفا داد.

دادبود، پیش از این مسئولیت‌های معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، شهردار گرگان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مازندران را در کارنامه خود دارد.

استاندار مازندران، ضمن تشکر از خدمات شایسته ایشان از مدیر کل حوزه استاندار خواست، از وجود توکلی برابر با خواست ایشان استفاده شود.

در بخشی از حکم استاندار مازندران آمده است:

امید است؛ با اتکال به خداوند متعال و با رعایت کامل قوانین و مقررات و بهره گیری از ظرفیتهای علمی و عملی همچنین فعلیت استعدادها و فرصتهای بالقوه استان مازندران به ویژه شهرداری ها و شهرداران محترم در انجام شایسته مسئولیت محوله با تاکید بر عدالت محوری و اخلاق گرایی در حوزه های حل مشکل پسماند و ترافیک، تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی و مسکن ملی با توسعه معماری ایرانی، اسلامی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه های عمرانی استان موفق و منصور باشید.