میزان رأی مازندرانی‌ها به هر کدام از کاندیداها
میزان رأی مازندرانی‌ها به هر کدام از کاندیداها
رئیس ستاد انتخابات مازندران نتایج نهایی انتخابات چهاردهمین دوره‌ی ریاست جمهوری در استان مازندران را اعلام کرد.

ندای تجن- قاسم عزیززاده گرجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات مازندران از حضور همراه با ادب، آگاهانه و به هنگام مردم شریف مازندران در چهاردهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و همچنین کسانی که با ابتکار و برنامه‌ریزی خود انگیزه و شور و شوق را در مردم زمینه‌سازی کردند تا صفحه‌ی دیگری از افتخارات نظام اسلامی رقم زده شود، از سوی ستاد انتخابات استان مازندران قدردانی کرد.

عزیززاده گرجی همچنین از هیأت نظارت استان و هیات‌های نظارت شهرستان‌ها و همینطور فرمانداران، بخشداران، هیأت‌های اجرایی شهرستان‌ها و عوامل اجرایی حاضر در شعب اخذ رای و مسئولین ستاد انتخابات نامزد‌ها چه استانی و چه شهرستان‌ها و نیز از نیرو‌های نظامی و انتظامی و دیگر افراد و مجموعه‌هایی که به نحوی به این امر مهم کمک کردند تقدیر و تشکر کرد.

وی اظهار داشت: از اصحاب رسانه به ویژه صدا و سیمای مرکز استان که انصافا پابه‌پای انتخابات چه در گذشته و چه در حال حضور داشتند نیز تشکر می کنیم.

رئیس ستاد انتخابات مازندران نتایج نهایی انتخابات چهاردهمین دوره‌ی ریاست جمهوری در استان مازندران را به شرح ذیل اعلام کرد:

از مجموع یک میلیون و ۴۳ هزار و ۵۰۷ (یک میلیون و چهل و سه هزار و پانصد و هفتاد) رای ماخوذه، ارای نامزد‌های انتخاباتی به این شرح است:

سعید جلیلی موفق شدند ۴۴۸ هزار و ۳۰۸ (چهارصد و چهل و هشت هزار و سیصد و هشت) رای را به خودشان اختصاص بدهند که معادل ۴۳ (چهل و سه) درصد آرا است.

مسعود پزشکیان ۴۰۶ هزار و ۴۸۵ (چهارصد و شش هزار و چهارصد و هشتاد و پنج) رای را به خودشون اختصاص داد یعنی ۳۹ (سی و نه) درصد.

تعداد آرای محمد باقر قالیباف هم ۱۳۲ هزار و ۱۵۱ (صد و سی و دو هزار و صد و پنجاه و یک) رأی معادل ۱۳ (سیزده) درصد.

جناب آقای مصطفی پورمحمدی هم موفق شدند تعداد ۹ هزار و ۶۲۹ (نه هزار و ششصد و بیست و نه) رای معادل یک درصد آرا را کسب کنند

وی اظهار داشت: میزان مشارکت مردم شریف استان مازندران هم ۴۲.۰۳درصد بوده است.

عزیززاده گرجی در پایان گفت: تقریبا ۵۰ هزار نفر با ستاد انتخابات در استان مازندران برای برگزاری این رویداد مهم سیاسی و اجتماعی همکاری داشتند.

  • منبع خبر : دریافتی