صادق برزگر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران شد
صادق برزگر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران شد
طی حکمی از سوی ضرغامی؛رئیس سازمان صادق برزگر به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران منصوب شدبه گزارش ندای تجن_طی حکمی از سوی دکتر ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دکتر صادق برزگر، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران معرفی و مراسم معارفه وی صبح یک شنبه 6 شهریور ماه در سالن سلمان هراتی ساری با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار خواهد شد.
در بخشی از این حکم آمده است:
جناب آقای صادق برزگر
بنا به پیشنهاد معاون محترم امور مجلس حقوقی و استانها و نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران منصوب می‌شوید.
انتظار دارد با تکیه بر ظرفیت‌های فرهنگی، تاریخی، اجتماعی، سیاسی و دینی استان در اجرای راهبردهای کلان وزارتخانه مبتنی بر “تغییر، تحول، توسعه و فناوری” و تحقق اهداف و مأموریت‌های وزارتخانه اهتمام جدی نمایید. …
از خداوند متعال توفیقات جنابعالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی و عمل به منویات مقام معظم رهبری مدظله تعالی را خواهانم.
سید عزت الله ضرغامی
وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی

لازم به ذکر است مراسم تکریم و معارفه مدیران اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فردا صبح ساعت ۱۰:۳۰در محل سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار می شود.